O nás

Doplňky pro karavany.cz

O nás

Naše společnost Caravan Plus s.r.o. byla založena v roce 2009 za účelem poskytování komplexních služeb v oblasti karavaningu.

V současné době nabízíme služby servisního centra, kde Vám jsou k dispozici vyškolení odborníci připraveni Vám s Vaši závadou či úpravou na  karavanu nebo obytném voze poradit, popřípadě problém vyřešit.

Dále máme vybavený internetový obchod, který neustále doplňujeme o nové zboží a akční novinky za zajímavé ceny a kamenný krám, ve kterém najdete kromě vystavených produktů i showroom, ve kterém jsou vystaveny například různé druhy kempingového nábytku a doplňků na kempování pro představu, jak by Vaše letní posezení mohlo vypadat.

Dokážeme se přizpůsobit Vašim představám a požadavkům a podle nich spolu s Vámi můžeme zboží vybrat a následně ihned objednat.

Kromě hlavního dodavatele Reimo Vám můžeme na zakázku sehnat  i produkty od Frankany, Movery, Fiammy a jiných zahraničních dodavatelů.

Mimo jiné se specializujeme i na prodej nových či zánovních karavanů, kdy je Vám k ruce vždy připraven poradit a pomoci s výběrem zkušený odborník.