MPPT solární regulátor SmartSolar RS 450/200-MC4
Robustní a rychlý MPPT regulátor s VE.Can pro náročné podmínky s napětím panelů až 450 V, nabíjecí proud 200 A od výrobce Victron Energy. Pro baterie 48V, FV max. 11500Wp, vestavěný Bluetooth smart, displej, nově s konektory MC4.
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: VE5114
Detailní popis produktu
Hlavní vlastnosti:
Ultra-rychlý regulátor solárního nabíjení se sledováním maximálního výkonu (MPPT):
MPPT RS SmartSolar je 48 V solární regulátor nabíjení s až 450 V DC PV vstupem 200 A, s konektory MC4. Používá se v solárních aplikacích on-grid a off-grid, kde je požadovaný maximální nabíjecí výkon baterie.
Více nezávislých sledovacích vstupů MPPT:
Izolované FV přípojky pro dodatečnou bezpečnost:
Plná galvanická izolace mezi připojením FV a baterií poskytuje další celkovou bezpečnost systému.
Široký rozsah napětí MPPT:
Provozní rozsah 80 – 450 V DC PV, se spouštěcím napětím 120 V DC PV.
Displej a Bluetooth:
Monitorování izolačního odporu FV při vyšším napětí:
VE.Can a VE.Direct port:
I/O připojení:
Další vlastnosti:
  • pokročilá detekce maximálního výkonu v případě podmínek částečného zastínění
  • vynikající účinnost konverze
  • maximální účinnost 96 %.
  • flexibilní nabíjecí algoritmus
  • plně programovatelný algoritmus nabíjení a osm přeprogramovaných předvoleb baterie.
  • rozsáhlá elektronická ochrana
  • ochrana proti přehřátí a snížení výkonu při vysoké teplotě.
  • volitelný externí snímač napětí a teploty
Technické parametry:
  • napětí baterie: 48 V
  • nabíjecí proud: 200 A
  • FV max: 11.5 kW při 57.6 V
  • maximální napětí DC FV naprázdno: 450 V
  • Startovací DC napětí: 120 V
  • maximální účinnost: 96 %
  • provozní teplota: -40 až +60 °C (chlazení s ventilátorem)
  • terminály pro baterii: šrouby M8
  • terminály pro PV panely: 1 pár konektorů MC4 na tracker
  • třída ochrany: IP21
  • rozměry (v x š x h): 487 x 434 x 146 mm
  • hmotnost: 13,7 kg
Upozornění:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Podobné produkty
Skladem (>5 ks)
Optimálně navržený solární systém 90 Wp pro karavany a obytné vozy od výrobce Victron Energy. Tento systém pracuje s napětím baterie 12V.
Kód: VE4998
Solarní set černý 190W
Není skladem (dodání na vyžádání)
Solární set o výkonu 190W v černé barvě bez regulátoru
Kód: 851109
Solární kompletní sada 120 W od Carbest