MPPT solární regulátor SmartSolar RS 450/100-MC4
Robustní a rychlý MPPT regulátor s VE.Can pro náročné podmínky s napětím panelů až 450 V, nabíjecí proud 100 A od výrobce Victron Energy. Pro baterie 48V, FV max. 5760Wp, vestavěný Bluetooth smart, displej.
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: VE5166
Detailní popis produktu
Hlavní vlastnosti:
Ultra-rychlý regulátor solárního nabíjení se sledováním maximálního výkonu (MPPT):
MPPT RS SmartSolar je 48 V solární regulátor nabíjení s až 450 V DC PV vstupem a 100 A. Používá se v solárních aplikacích on-grid a off-grid, kde je požadovaný maximální nabíjecí výkon baterie.
Více nezávislých sledovacích vstupů MPPT:
Izolované FV přípojky pro dodatečnou bezpečnost:
Plná galvanická izolace mezi připojením FV a baterií poskytuje další celkovou bezpečnost systému.
Široký rozsah napětí MPPT:
Provozní rozsah 80 – 450 V DC PV, se spouštěcím napětím 120 V DC PV.
Nízká hmotnost, efektivní a tichý chod:
Díky vysokofrekvenční technologii a novému designu váží tato výkonná nabíječka pouze 7,9 kg
Kromě toho má vynikající účinnost, nízkou spotřebu v pohotovostním režimu a velmi tichý provoz.
Displej a Bluetooth:
Monitorování izolačního odporu FV pro klid duše při vyšším napětí:
panelů na nebezpečnou úroveň.
VE.Can a VE.Direct port:
I/O připojení:
Další vlastnosti:
  • pokročilá detekce maximálního výkonu v případě podmínek částečného zastínění
  • vynikající účinnost konverze
  • maximální účinnost 96 %.
  • flexibilní nabíjecí algoritmus
  • plně programovatelný algoritmus nabíjení a osm přeprogramovaných předvoleb baterie.
  • rozsáhlá elektronická ochrana
  • ochrana proti přehřátí a snížení výkonu při vysoké teplotě.
  • volitelný externí snímač napětí a teploty
Technické parametry:
  • napětí baterie: 48 V
  • nabíjecí proud: 100 A
  • FV max: 5.8 kW při 57.6 V
  • maximální napětí DC FV naprázdno: 450 V
  • startovací DC napětí: 120 V
  • maximální účinnost: 96 %
  • provozní teplota: -40 až +60 °C (chlazení s ventilátorem)
  • terminály pro baterii: šrouby M8
  • terminály pro PV panely: 2 x 16 mm2
  • třída ochrany: IP21
  • rozměry (v x š x h): 440 x 313 x 126 mm
  • hmotnost: 7,9 kg
Upozornění:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Podobné produkty
rng kit starter200d wnd30 g3 01 2 03134.1718073872.1280.1280 64210 22841 l
Skladem (>5 balení)
Renogy solární set BALKONKRAFWERK 200W 12V startér s 30A PWM regulátorem pro karavany, obytné vozy a vestavby.
Kód: RNG-KIT-STARTER200D-WND30
m84033 20532 l
Skladem (>5 ks)
Černý monokrystalický solární set určen pro obytné automobily a přívěsy o výkonu 155W od výrobce McCamping