Měnič napětí 12V/500VA VE.Direct
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: VE3703
Detailní popis produktu
Hlavní vlastnosti:
Lehce dostupné terminály:
VE.Direct:
Port VE.Direct lze připojit k:
  • Počítač (je potřeba kabel rozhraní VE.Direct to USB)
Plně konfigurovatelné:
  • Spuštění alarmu nízkého napětí baterie a resetování úrovní
  • Úrovně vypnutí a restartu při nízkém napětí baterie
  • Dynamické vypínání: úroveň vypínání závislá na zatížení
  • Výstupní napětí 210 – 245 V
  • Frekvence 50 Hz nebo 60 Hz
  • Zapnutí/vypnutí režimu ECO a úroveň snímání režimu ECO
Sledování:
  • Vstupní a výstupní napětí, % zatížení a alarmy
Osvědčená spolehlivost:
Vysoký startovací výkon:
ECO režim:
Dálkové zapnutí/vypnutí:
LED diagnostika:
Stavové diody lze využít k diagnostice zařízení, viz. návod k použití.
Victron Connect:
Technické parametry:
  • výstupní napětí: 230 V AC +/- 3% 50 Hz nebo 60 Hz +/- 0,1%
  • trvalý výkon při 25 ºC: 500 VA / 400 W
  • špičkový výkon: 900 W
  • max. účinnost: 90 %
  • vlastní spotřeba při nulovém zatížení: max 6 W
  • vlastní spotřeba v režimu ECO: max 1 W
  • připojení 230 V AC: Schuko (CEE 7/4)
  • rozpětí provozních teplot: -40 až +65º C (ventilátorem podporované chlazení)
  • vlhkost (nekondenzující): max. 95 %
  • třída ochrany: IP21
  • hmotnost: 3,9 kg
  • rozměr: 86 x 172 x 275 mm
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Podobné produkty
Nabíječka pro obytné vozy 12V: LAS 1218-2
Skladem (3 ks)
Kód: 800241
Nabíječka Pb 1250 SMT 3B
Skladem (2 ks)
Votronic Pb 1250 SMT 3B je výkonná automatická nabíječka 12 V baterií určená pro použití v obytných vozech, lodích, karavanech, na chatách či pro off-grid systémy. Díky silnému...
Kód: 80243
E10069
Není skladem (dodání na vyžádání)
Votronic Automatic Charger VAC 1280 M 2A je vysoce výkonné síťové nabíjecí zařízení určené pro dobíjení 12 V akumulátorů v obytných vozech, karavanech, lodích, služebních a...