Bluetooth rozhraní VE.Bus

Doplňky pro karavany.cz

Bluetooth rozhraní VE.Bus - detail produktu

katalog zboží > Victron Energy > Monitorovací zařízení

fotka 1 fotka 2

Bluetooth rozhraní VE.Bus


Cena: 2 360,78 Kč (vč. DPH)
Rozměry: Hmotnost 0,2 kg
Dostupnost: Obvykle 7-10 dní
Kód produktu: VE4688
Výrobce: Victron Energy

Bluetooth rozhraní VE.Bus Smart dongle od výrobce Victron Energy


Inteligentní Bluetooth VE.BUS rozhraní se snímačem teploty a napětí baterie. Sděluje informace o systému přímo do vašeho chytrého telefonu.

VE.Bus Smart Dongle je rozhraním VE.Bus - Bluetooth s funkcí čidla teploty a napětí baterie. Umožňuje sledovat informace o systému přímo ve vašem chytrém telefonu pomocí volně dostupné aplikace VictronConnect.

Při použití s invertory/nabíječkami dongle poskytuje informace o napětí a teplotě baterie a umožňuje kompenzaci nabíjení. U modelů MultiPlus-II je dongle v současné době jediným způsobem, jak sledovat údaje o baterii.
Dongle lze použít v systémech s Venus GX/CCGX nebo bez něho - v tomto případě dongle poskytuje aktuální informace prostřednictvím rozhraní VictronConnect a dále umožňuje aktualizace firmwaru bez použití internetu.

Když je dongle používán v systémech, které nemají zařízení Venus GX/CCGX, jsou údaje o napětí primárním zdrojem informací pro ostatní zařízení pro kompenzaci nabíjení. VE.Bus Smart Dongle může být součástí sítě VE.Smart.

VE.Bus Smart Dongle je schopen přijímat data o teplotách dvěma způsoby: Dongle je namontován přímo na pouzdru akumulátoru (pomocí lepícího přípravku) teplota baterie se snímá přímo z pouzdra akumulátoru. Přesnější snímání teploty baterie je však k dispozici pomocí volitelného snímače namontovaného na baterii. Pokud je snímaš připojen, Dongle ho automaticky detekuje a použije naměřené hodnoty teploty přímo ze snímače.


Balení obsahuje:

VE.Bus Smart Dongle
Napájecí kabel dlouhý 40cm s 10mm oky a vloženou pojistkou v pouzdře


Volitelné příslušenství:

Externí snímač teploty pro montáž na baterii (ASS000100000)

Snímač teploty je dodáván se štítkem "UPOZORNĚNÍ: Pouze BMV702!". Je ale určen i pro VE.Bus Smart dongle

 

 

Zboží Typ Cena bez DPH Cena Počet kusů
Bluetooth rozhraní VE.Bus (VE4688) VE.Bus Smart dongle Bluetooth 1 951,06 Kč 2 360,78 Kč
Bluetooth rozhraní VE.Bus (VE3569) Teplotní senzor pr jednotku BMV-702 611,- Kč 738,92 Kč
koupit